Університет "Метінвест Політехніка" одержав ліцензію Міносвіти на підготовку бакалаврів і магістрів

З третього курсу студенти "Метінвест Політехніки" відбуватимуть практику на підприємствах групи "Метінвест"
Фото: sigmatv.com.ua
Технічний університет "Метінвест Політехніка" успішно пройшов процедуру ліцензування освітньої діяльності у сфері вищої освіти. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №171-л від 15 вересня 2021 року, ліцензований обсяг на підготовку бакалаврів становитиме 310 студентів, магістрів – 240 осіб, повідомили у пресслужбі компанії "Метінвест".

Перший недержавний гірничо-металургійний університет "Метінвест Політехніка" відкриється у вересні 2022 року.

"Для цього вже є все необхідне – зібрано висококваліфікований викладацький склад, розроблено сучасні освітні програми, одержано необхідні ліцензії Міністерства освіти України. Студентів навчатимуть за дев'ятьма затребуваними спеціальностями. Головна мета освітньої діяльності нового вишу – підготовка фахівців, які зможуть працевлаштуватися в Україні й стануть конкурентоспроможними на світовому рівні. Завдяки дуальній системі, передбаченій в університеті, значну увагу в навчанні приділять саме практичній підготовці, щоб після завершення курсу навичок вистачало для роботи на виробництві", – повідомили в "Метінвесті".

З третього курсу студенти відбуватимуть практику, вивчаючи виробничі та інформаційно-технологічні процеси на підприємствах групи "Метінвест", зазначили у пресслужбі.

"Зараз триває будівництво навчального корпусу вишу в Центральному районі Маріуполя. Поруч із ним буде розташовано також будівлю гуртожитку, спортивну інфраструктуру і парк – це буде повноцінне студентське містечко європейського рівня", – указано в повідомленні.

У "Метінвесті" підкреслили, що керівництво вишу підписало низку стратегічно важливих меморандумів про співпрацю.

"Зокрема, для створення ультрасучасних лабораторій університет "Метінвест Політехніка" уклав меморандуми з провідними виробниками технологій і обладнання – міжнародними корпораціями Siemens, Schneider Electric, Honeywell Ukraine і Festo. IT-інфраструктуру ВНЗ розробляє компанія Microsoft. Крім того, "Метінвест-Політехніка" буде проводити наукові дослідження спільно з Національним технічним університетом "КПІ імені Сікорського", – перерахували в компанії.

Ректор університету "Метінвест Політехніка" Олександр Поважний зазначив, що цьогоріч співробітники вишу викладають на курсах підвищення кваліфікації, а вже 2022 року розпочнеться повноцінний навчальний процес.

"Ми створюємо виш нового зразка, де талановита молодь зможе розкрити свій науковий потенціал і застосувати знання на практиці. Цього року педагоги університету успішно проводять освітню діяльність на курсах підвищення кваліфікації за напрямками: металургія, матеріалознавство, комп'ютерні науки, автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології, екологія, гірнича справа, економіка та охорона праці. А вже з наступного навчального року ми почнемо повноцінну підготовку бакалаврів і магістрів", – зазначив він.