ЧС 2018. Португалія не змогла пробитися до чвертьфіналу, програвши Уругваю

Дублем у ворота збірної Португалії відзначився Кавані (ліворуч)

В 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу у РФ збірна Уругваю з рахунком 2:1 виграла у збірної Португалії. Лідер європейської команди Кріштіану Роналду забити не зміг.

Другим чвертьфіналістом чемпіонату світу з футболу у РФ стала збірна Уругваю з рахунком 2:1, яка перемогла збірну Португалії. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Сочі.

Обидва м'ячі південноамериканської команди забив Едінсон Кавані – на сьомій і 62-й хвилинах.

Лідер європейської команди Кріштіану Роналду, який у трьох матчах групового етапу забив чотири голи, цього разу відзначитися не зумів. На 55-й хвилині забив його співвітчизник Пепе.

У чвертьфіналі Уругвай зіграє з Францією, яка кількома годинами раніше виграла в Аргентини з рахунком 4:3. Матч відбудеться 6 липня.