За перемогу на підсумковому турнірі WTA Світоліна отримала $2,36 млн – ЗМІ

Світоліна з другого разу виграла підсумковий турнір WTA

Цього року українська тенісистка Еліна Світоліна заробила більше ніж $5,23 млн, а за всю кар'єру – понад $12,6 млн, повідомляє Sport.ua. У неділю вона вперше у кар'єрі виграла підсумковий турнір WTA.

Українська тенісистка Еліна Світоліна за перемогу на підсумковому турнірі WTA в Сінгапурі отримає $2,36 млн, повідомляє Sport.ua.

Цього року Світоліна заробила більше ніж $5,23 млн, а за всю кар'єру – понад $12,6 млн.

Окрім грошової винагороди, українка здобула 1500 залікових очок, завдяки чому піднялася на четверте місце у світовому рейтингу.

28 жовтня Світоліна виграла підсумковий турнір WTA в Сінгапурі із призовим фондом $7 млн: у вирішальному матчі перша ракетка України обіграла Стівенс із рахунком 3:6, 6:2, 6:2.

У підсумковому турнірі сезону брало участь вісім найкращих тенісисток року. Світоліна брала участь у таких змаганнях удруге в кар'єрі.