$39.57 €42.16
weather +15 Київ

Світоліна стала четвертою ракеткою світу після перемоги на підсумковому турнірі WTA

Світоліна стала четвертою ракеткою світу після перемоги на підсумковому турнірі WTA 28 жовтня Світоліна виграла у фіналі підсумкового турніру WTA в Сінгапурі

Українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася на три сходинки в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Першою ракеткою світу залишається румунка Симона Халеп, друге місце в рейтингу посідає німецька тенісистка Анжеліка Кербер, третє – Кароліна Возняцкі з Данії.

Перша ракетка України Еліна Світоліна завдяки перемозі на підсумковому турнірі WTA піднялася у світовому рейтингу із сьомого на четверте місце, повідомляють на сайті Жіночої тенісної асоціації.

Четвертою ракеткою світу Світоліна залишиться до кінця 2018 року.

В активі українки 5350 очок. Вона обійшла японку Наомі Осаку, американку Слоан Стівенс, яку обіграла в Сінгапурі, та чешку Петру Квітову. Очолює рейтинг, як і раніше, румунка Симона Халеп. На другому місці – німецька тенісистка Анжеліка Кербер, замикає трійку лідерів Кароліна Возняцкі з Данії.

28 жовтня Світоліна виграла підсумковий турнір WTA в Сінгапурі з призовим фондом $7 млн: у вирішальному матчі перша ракетка України обіграла Стівенс із рахунком 3:6, 6:2, 6:2.

У підсумковому турнірі сезону брало участь вісім найкращих тенісисток року. Світоліна брала участь в подібних змаганнях вдруге в кар'єрі.