Збірна України завоювала ще чотири золота та два срібла на "Іграх нескорених"

Загалом на "Іграх нескорених" українська збірна здобула 14 медалей

28-річний український військовослужбовець Павло Будаєвський посів на "Іграх нескорених" у Торонто чотири перші місця у плаванні.

Збірна України завоювала ще чотири золоті та дві срібні медалі на "Іграх нескорених" у Торонто.

28-річний український військовослужбовець Павло Будаєвський посів чотири перші місця в запливах 50 м вільним стилем, 50 м на спині, 50 м брасом і 100 м вільним стилем, повідомляють на сторінці національної команди у Facebook.

Учора у стрільбі з лука 22-річний ветеран Роман Панченко здобув срібну медаль, повідомила українська збірна у Facebook.

Друге місце в командному заліку посіли 29-річна Катерина Михайлова та 43-річний Валерій Рак.

Загалом на "Іграх нескорених", що завершуються сьогодні, українська збірна здобула 14 медалей – вісім золотих, чотири срібні та дві бронзові, повідомляють на її сторінці у Facebook.

"Ураховуючи, що наша команда одна з найменших – лише 15 людей основного складу, – то хочеться вірити, що команда України переконала весь світ, що наші військові сильні духом та тілом і ніколи не піддаються ні ворогам, ні життєвим обставинам!" – зазначили в національній збірній.

Першу медаль – бронзову – 24 вересня здобув Сергій Торчинський у змаганнях зі штовхання ядра.

Згодом Олег Зімніков виграв забіг на 1500 метрів і завоював перше золото.

Срібну медаль здобув на дистанції 400 метрів Олександр Ткаченко.

Друга золота медаль дісталася Василю Пашкевичу на змаганнях із пауерліфтингу.

Вадим Свириденко удостоївся бронзової медалі у веслуванні на тренажерах у категорії IR1.

Капітан збірної України Олександр Писаренко завоював третє золото у веслуванні на тренажерах.

Четверта золота медаль дісталася Роману Панченку, він посів перше місце у стрільбі з лука.

"Ігри нескорених" (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі 2014 року.

Україна цього року вперше здобула право змагатися в цих іграх завдяки участі українських військових у місіях ООН і безпосередньо як країна, чиї бійці мають бойовий досвід в антитерористичній операції на Донбасі.