Чемпіоном світу з хокею стала збірна Швеції

Володар золотих нагород визначився у булітах

У фінальному матчі чемпіонату світу з хокею збірна Швеції за булітами виграла у збірної Швейцарії. Ігровий час завершився з рахунком 2:2.

У фінальному матчі чемпіонату світу з хокею, який проходив у Данії, збірна Швеції виграла у збірної Швейцарії з рахунком 3:2, здолавши суперника за булітами. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

В основний час поєдинку швейцарці двічі вели в рахунку (шайби влітали на 16-й і 23-й хвилинах). Однак обидва рази чемпіони світу 2017 року відігравалися: 17-та і 34-та хвилини.

В овертаймі ніхто не зміг забити, хоча на останній секунді після удару шведів шайба влучила у стійку.

Буліти краще виконали шведи.

Третє місце на турнірі посіли американці. У матчі за бронзу вони виграли у збірної Канади з рахунком 4:1.