Другим фіналістом Євро 2024 стала збірна Англії

Англійці (у білому) вирвали перемогу, пропустивши першими

10 липня у німецькому Дортмунді у півфіналі чемпіонату Європи з футболу збірна Англії перемогла збірну Нідерландів. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Перший м'яч забили вже на сьомій хвилині ударом метрів із 20, його завдав німець Хаві Сімонс, який виступає за німецький клуб "Лейпциг".

Відігралися англійці лише за 11 хвилин. Пенальті, призначений за фол у штрафному майданчику, реалізував Гаррі Кейн, який грає у німецькій "Баварії".

Статистика УЄФА свідчить про значну перевагу збірної Англії. Скажімо, на 80-й хвилині володіння м'ячем в англійців становило 58% (проти 42% у нідерландців), а кількість атак – 36 (за 17 у суперника).

Водночас обидві команди демонстрували найвищу точність передач – "90% плюс".

Здавалося, збірним доведеться грати додатковий час, але у компенсований час другого тайму англійці вирвали перемогу, точного удару завдав Оллі Воткінс з англійського клубу "Астон Вілла".

Підсумковий результат – 2:1.

У фіналі англійські футболісти зіграють зі збірною Іспанії, яка пробилася туди на день раніше, обігравши французів.

Контекст:

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14 червня до 14 липня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії 0:3, 21 червня виграли у Словаччини 2:1, а 26 червня зіграли внічию з Бельгією 0:0 і покинули турнір.