Євро 2024. Швейцарія перемогла Угорщину й очолила з Німеччиною групу А

Швейцарія з рахунком 3:1 перемогла команду Угорщини

Збірна Швейцарії з рахунком 3:1 перемогла команду Угорщини у другому матчі на Євро 2024, який відбувається в Німеччині. Про це 15 червня повідомляють на сайті УЄФА.

Швейцарці відкрили рахунок у поєдинку на 12-й хвилині, вихід сам на сам з угорським воротарем реалізував Квадво Дуа (м'яч зарахували після перегляду VAR).

Подвоїв перевагу збірної Швейцарії під кінець першого тайму Мішель Ебішер, закрутивши м'яч точно в дальній нижній кут воріт Угорщини.

Після перерви угорці один гол відквитали. Барнабаш Варга забив із близької дистанції в падінні головою.

Проте останнє слово було за Швейцарією. Брель Емболо в доданий арбітром час перекинув м'яч через голкіпера Угорщини, 3:1 – підсумковий рахунок у матчі.

Після першого туру групу А очолили Німеччина і Швейцарія, які мають в активі по одній перемозі.

Контекст:

Фінальна частина Євро 2024 відбудеться із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній візьме участь і збірна України.

7 червня УАФ опублікувала офіційну заявку команди на фінальну частину Євро 2024, до якої входить 26 гравців.

Збірна України проведе щонайменше три матчі у групі E: проти Румунії – 17 червня, Словаччини – 21 червня й Бельгії – 26 червня. Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, потрібно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.