Юнацька збірна України пробилася на чемпіонат Європи завдяки голу на останній хвилині

Вирішальний гол українці забили на третій компенсованій хвилині

Збірна України U-17 отримала путівку на континентальну першість, здобувши вольову перемогу над командою Австрії з рахунком 2:1.

Юнацька збірна України з футболу (U-17) пробилася на чемпіонат Європи 2017 року. Про це повідомив офіційний сайт Федерації футболу.

Команда Сергія Попова отримала путівку на континентальну першість завдяки вольовій перемозі над командою Австрії – 2:1. Дубль у складі збірної України зробив Олексій Кащук. Другий гол він забив на третій компенсованій хвилині.

"Передматчева ситуація була для української збірної не надто райдужною. "Синьо-жовті" мали лише три очки в активі після двох ігор, а попереду з чотирма пунктами розташувалися команди Франції та Австрії. Саме тому, задля виходу на міжнародний форум, необхідно було в очному протистоянні переграти австрійців", – ідеться в повідомленні.

Таким чином, українці посіли друге місце в групі із шістьма очками і здобули путівку у фінальну частину Євро 2017.