У фіналі Ліги чемпіонів мадридський "Реал" українця Луніна переміг дортмундську "Боруссію"

Матч відбувався в Лондоні

1 червня у фіналі Ліги чемпіонів іспанський футбольний клуб "Реал" (Мадрид) із рахунком 2:0 виграв у німецької "Боруссії" (Дортмунд). Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Вирішальний матч найпрестижнішого єврокубкового турніру відбувався на стадіоні "Вемблі" в Лондоні.

Перший тайм і більша частина другого минули без забитих м'ячів, і лише на 74-й хвилині матчу рахунок було відкрито. Точного удару по воротах німецької команди завдав захисник "Реалу" Дані Карвахаль.

Іще за дев'ять хвилин іспанський клуб зусиллям бразильського легіонера Вінісіуса Жуніора подвоїв перевагу в рахунку.

У цей момент перевага "Реалу" у володінні м'ячем становила 57% проти 43% у "Боруссії".

Підсумковий результат – 2:0 на користь королівського клубу, він виборов уже 15-й титул у чемпіонському турнірі (востаннє це було 2022 року).

Гравцем "Реалу" є голкіпер з України Андрій Лунін. У фіналі Ліги чемпіонів він не грав, проте раніше на стадії чвертьфіналу відбив два пенальті в поєдинку свого клубу проти англійського "Манчестер Сіті".

"Терикон" зазначав, що в разі перемоги "Реалу" у фіналі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" зіграє в основному раунді цього єврокубку в сезоні 2024/2025 років. Інакше українському чемпіонові довелося б розпочинати боротьбу за трофей із кваліфікаційного раунду.