Збірна України з футболу зіграла внічию з Чехією в товариському матчі

Поєдинок відбувався у Пльзені
8 вересня у чеському місті Пльзень національна збірна України з футболу провела товариський поєдинок проти збірної Чехії, він завершився внічию. Про це повідомляє "Террикон".

В.о. головного тренера української команди Олександр Петраков дещо оновив склад порівняно з попередніми матчами. Один із дебютантів, Віктор Корнієнко з донецького "Шахтаря", забив м'яч у Пльзені. Сталося це на 27-й хвилині.

Корнієнко мав шанси подвоїти рахунок, але суперники зіграли уважніше, ніж в епізоді із забитим м'ячем.

У чехів були шанси відігратися, зокрема, в одному з епізодів другого тайму м'яч влучив у штангу воріт, які захищав українець Денис Бойко.

Зрівняла рахунок Чехія вже в компенсований час другого тайму. Точного удару завдав Матей Видра.

Підсумковий результат – 1:1.

Українська асоціація футболу анонсувала, що на стадіоні "Дусан-Арена" буде приблизно 6 тис. уболівальників.

Контекст:

Попередні два поєдинки футбольна збірна України теж зіграла внічию, обидва – у межах відбору на чемпіонат світу 2022 року: з Казахстаном – 2:2, а з Францією  1:1.

Наступний матч українці зіграють 9 жовтня зі збірною Фінляндії на виїзді – також у відборі на чемпіонат світу.