$39.47 €42.18
weather +9 Київ

Збірна України з футболу знову зіграла внічию із Францією

Збірна України з футболу знову зіграла внічию із Францією Поєдинок відбувався на НСК "Олімпійський"
4 вересня в Києві на НСК "Олімпійський" національна збірна України з футболу провела відбірковий матч на чемпіонат світу 2022 року проти збірної Франції. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Перед сьогоднішнім ігровим днем французи лідирували в групі D (вісім очок), а українці були на другому місці (чотири очки).

Рахунок у київському поєдинку відкрила збірна України – забив на 44-й хвилині Микола Шапаренко.

На 50-й хвилині, на початку другого тайму, француз Антоні Марсьяль зрівняв рахунок.

"Террикон" зазначає, що після цього українці "притиснули" французів до їхнього штрафного майданчика. Після паузи у грі, зумовленої появою на полі стороннього, збірна Франції в одній з атак влучила у штангу воріт збірної України.

Суддя компенсував шість хвилин ігрового часу, проте забити суперники не змогли. Підсумковий результат – 1:1.

У Франції українці зіграли 24 березня з тим самим рахунком 1:1.

Збірна України у відборі на чемпіонат світу в Катарі провела у групі D п'ять матчів і всі завершила внічию. В активі українців п'ять очок, як і у Фінляндії, яка обіграла сьогодні Казахстан із рахунком 1:0.

Наступний матч відбіркового турніру українська команда проведе 9 жовтня у Фінляндії.