Бойовики на Донбасі використовують перемир'я для відновлення й нарощування боєздатності – українська розвідка
На захоплених бойовиками на окупованих територіях Донбасу підприємствах російсько-окупаційні війська терміново почали роботи з ремонту й відновлення військової техніки, триває постачання з території РФ зброї, матеріально-технічних засобів військового призначення та пального, повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.
Командування російсько-окупаційних військ на Донбасі використовує досягнуті домовленості про повне припинення вогню для відновлення й нарощування боєздатності з'єднань і частин першого (Донецьк) і другого (Луганськ) армійських корпусів збройних сил РФ. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України з посиланням на Головне управління розвідки.
На захоплених бойовиками підприємствах ремонтно-відновлювальні підрозділи російсько-окупаційних військ терміново почали роботи з ремонту й відновлення військової техніки, зокрема танків, зазначають в українській розвідці.
Триває постачання з території РФ зброї, матеріально-технічних засобів військового призначення та пального для забезпечення російсько-окупаційних військ.
"На озброєння розвідувальних підрозділів першого та другого армійських корпусів надійшла чергова партія 9-мм безшумних снайперських гвинтівок ВСС. Крім того, під виглядом гуманітарної допомоги від російських волонтерських організацій підрозділи російсько-окупаційних військ отримали прилади нічного бачення, біноклі, комплекти військового обмундирування та індивідуальні аптечки", – ідеться в повідомленні Міноборони.
У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія почала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені Україною факти й докази.
У зоні конфлікту періодично оголошують перемир'я. Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі погодила безстрокове припинення вогню на сході України з опівночі 21 липня. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала з 21 липня до 2 серпня приблизно 6 тис. порушень режиму перемир'я.