Місія ОБСЄ на Донбасі встановить чотири відеокамери в пунктах пропуску та на горі князя Ігоря
По обидва боки від лінії зіткнення на Донбасі спеціальна моніторингова місія ОБСЄ використовує сім камер відеоспостереження.
До кінця вересня спеціальна моніторингова місія ОБСЄ встановить чотири відеокамери в контрольних пунктах пропуску "Гнутове", "Майорське" і "Мар'їнка" (Донецька область), а також на горі князя Ігоря в районі Станиці Луганської. Про це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), інформує у Facebook прес-центр штабу АТО.
По обидва боки від лінії зіткнення СММ ОБСЄ використовує сім камер відеоспостереження: у Авдіївці і Широкиному, на Донецькій фільтрувальній станції (ДФС), ділянках розведення сил і засобів №1 "Станиця Луганська", №2 "Золоте", №3 "Петрівське", а також на території шахти "Жовтнева".
Зараз через пошкодження не працює дві камери – біля ДФС і шахти "Жовтнева", зазначають у СЦКК.
Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.
СММ ОБСЄ є неозброєною цивільною місією, яка спостерігає за ситуацією у всіх регіонах України. Вона регулярно готує звіти про обстановку в країні, а також бере участь у переговорах між сторонами конфлікту на Донбасі. Місія розпочала свою роботу 29 липня 2014 року згідно з рішенням постійної ради ОБСЄ.
У січні 2015 року на Донбасі ввели пропускний режим. Наразі в Луганській області діє два пункти пропуску – "Станиця Луганська" та "Золоте". У Донецькій області їх чотири – "Гнутове", "Новотроїцьке", "Майорське" і "Мар'їнка".