Блогер Арестович став радником з інформаційної політики у тристоронній контактній групі
За словами блогера Олексія Арестовича, рішення про його призначення радником з інформаційної політики у тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі ухвалив голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук.
Блогер Олексій Арестович став радником з інформаційної політики у тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі. Про це він повідомив 28 жовтня на своїй сторінці у Facebook.
За словами Арестовича, рішення про його призначення ухвалив голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук.
"Мене призначено радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями "єдиного голосу" щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народу України. Запрошую зацікавлених осіб, насамперед журналістів, звертатися до мене за коментарями щодо питань, пов'язаних із роботою делегації; засоби та форми більш тісної співпраці встановимо якомога скоріше", – написав блогер.
Також він зазначив, що наступне засідання ТКГ заплановано в період із 5-го до 10 листопада.
Арестович 45 років, він народився у Грузії. Освіту здобув в Одеському інституті Сухопутних військ (зараз Військова академія Одеси). Із 1999-го до 2005 року працював у Головному управлінні розвідки. Здобув звання майора запасу. Вивчав психологію і теологію, працював актором театру і кіно.
Із 2014 року Арестович активно коментував в українських ЗМІ події на військову тематику, зокрема війну на Донбасі, а також писав про це у себе у Facebook, де у нього зараз більше ніж 192 тис. підписників.
2017 року блогер зізнався, що він публікував неправдиву інформацію про ситуацію в Україні.
"Я багато брехав вам, починаючи з весни 2014 року. Брехав не в сенсі "викривляв факти", а в сенсі "не до кінця казав те, що насправді думаю"... Це була чисто пропагандистська робота, зумовлена воєнною агресією Росії проти України", – написав він у Facebook.
Тоді ж він заявив, що не вважає себе патріотом, "причому не тільки України, а й будь-якої національної держави".
Сьогодні від участі в роботі тристоронньої контактної групи у якості речника відмовився український дипломат Маркіян Лубківський.
Перемовини про врегулювання конфлікту на Донбасі ведуть у межах ТКГ (Україна – ОБСЄ – Росія) і "Нормандської четвірки" (Україна – Німеччина – Франція – Росія).
Останні перемовини представників ТКГ відбулися 16 вересня і тривали сім годин. Сторони констатували дотримання режиму припинення вогню на Донбасі, введеного з 27 липня, незважаючи на "окремі провокаційні обстріли з боку незаконних збройних формувань".