Фейгін: Як Путін пояснить росіянам втрату Донбасу і Криму? Скаже, це перший етап війни з усім світом G

Адвокат не впевнений, що росіяни повірять Путіну, який програв в Україні
Фото: Марк Фейгин / Facebook

Після деокупації українською армією Донбасу і Криму президенту країни-агресора Володимирові Путіну буде потрібний новий аванс довіри від населення, і він його може не дістати. Про це російський юрист, блогер Марк Фейгін сказав в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону.

За його словами, після повернення всіх українських територій під контроль Києва Путін погодиться на будь-які умови, щоб залишитися при владі. І буде підлаштовуватися під того, хто йому це гарантує, неважливо, якою ціною для Росії.

"Йому нічого не залишиться, окрім як замкнутися, ізолюватися, посилити терор і піти вже просто семимильними кроками в бік Пекіна, даючи згоду навіть на територіальні поступки. Це єдиний спосіб зберегти йому владу. Саме йому і владу. Не Росію зберегти, на Росію йому..." – припустив Фейгін.

Відповідаючи на уточнення Гордона, як Путін зможе виправдати себе перед росіянами за програш у війні, адвокат припустив, що Путіну нічого не варто змінити риторику, а от реакцію у відповідь жителів РФ адвокат прогнозувати не наважується.

"Він скаже, що це перший етап війни з усім світом. От, ми з меншими втратами вийшли із цього всього. Чи сприйме це народ, чи зможе йому повірити й видати якийсь аванс наступний  це питання. Ми не можемо на це відповісти заздалегідь. Але буде запропоновано саме таку схему: з нами ж воював увесь світ, тому не можна вимагати... Риторику вони зможуть змінити легко", – додав юрист і блогер.

Видео: В гостях у Гордона / YouTube

Контекст:

24 лютого 2022 року Росія вторглася в Україну, почавши повномасштабний етап війни. Фактично РФ розв'язала війну проти України у 2014 році, коли незаконно анексувала Крим і окупувала частину Донецької та Луганської областей.

Від самого початку, за даними СБУ, Путін розраховував захопити Україну за кілька днів. Але бліцкриг провалився.

У квітні росіян вигнали з північних областей, восени деокупували майже всю Харківську область, майже всю Миколаївську область і частину Херсонської області разом з обласним центром. Наразі найзапекліші бої тривають на сході країни.

Українська влада неодноразово заявляла, що має на меті деокупацію всіх захоплених із 2014 року українських територій, зокрема Криму.