Командир білоруського полку ЗСУ Прохоров: Для мене перемога – це не смерть Путіна, а перемога над путінським режимом
"Для мене перемога – це перемога над путінським режимом. Режим зникне тоді, коли в головах людей він зникне. Це не смерть Путіна – це просто режиму смерть. Хотілося б, звісно, щоб у цей момент уже й вільна Білорусь була", – підкреслив Прохоров.
На його думку, російський президент непередбачуваний і може прорахуватися.
"Я колись говорив так про Путіна: невідомо, що у хворого в голові. Так? Може статися все, що завгодно. Тобто він може сказати, ляпнути, – і, так би мовити, згорів сарай – гори і хата. Тобто ніби все: вже немає куди подітися", – вважає Прохоров.
Він зазначив, що перемога базується не лише на військовому складнику, а й на інформаційному, і що більше людей у світі знатиме про ситуацію в Україні, то більше буде допомоги і ближчою буде поразка Росії.
"За нами буде перемога. Будь-який інформаційний порядок денний – це величезна-величезна виконана робота, яка, я б сказав, робить відсотків 70 спільної роботи. Тому що реально, якщо про це ніхто не знатиме, то не буде жодної допомоги, не буде ленд-лізу... І та сама волонтерка, завдяки якій ми практично існуємо, – її також не буде. Нічого не буде: допомоги не буде", – сказав боєць.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)
Контекст:
Путін оголосив початок повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого. Він розраховував захопити Україну за кілька днів, але бліцкриг провалився.
1 вересня Путін, який спочатку називав метою своєї "спецоперації" в Україні "демілітаризацію і денацифікацію", оголосив нову мету. За його словами, в Україні "почали створювати антиросійський анклав", і російські війська на території "захищають і жителів Донбасу, і захищають саму Росію".
Глава Кремля з кожним днем усе більше заплутується у війні і тому стає все небезпечнішим, стверджує The Guardian. Путін щосили намагається вирватися з пастки, в яку він загнав себе війною в Україні, зазначило видання.