"Медики встигають лише різати і зашивати". Захисниця Маріуполя показала фото з військового шпиталю в оточенні
"Що таке військовий шпиталь в оточенні? Вони лежать на підлозі. Той, що з однією рукою, приносить води лежачим. Вони лежать і слухають, як по будівлі фігачать літаки. Вони думають: "Як там побратими?" Вони заслужили на догляд після поранення, а медики встигають тільки різати і зашивати, різати і зашивати..." – написала вона.
На знімках, які опублікувала Карпиленко, зафіксовано велику кількість пацієнтів із пораненнями, а також роботу лікарів, які роблять перев'язки, чистять і зашивають рани.
Карпиленко, як розповів виданню "ГОРДОН" заступник командира полку "Азов" Святослав Паламар, зараз теж поранена, вона перебуває у цьому шпиталі.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)
Контекст:
За даними на маріупольському сайті MRPL.city (там виходить її колонка), Карпиленко – кандидатка наук із соціальних комунікацій. Вона викладала у Маріупольському державному університеті, працювала журналісткою, прессекретаркою Донецького прикордонного загону Держприкордонслужби. У грудні вона повідомляла, що працює у пресслужбі Донецького обласного управління ДСНС.
Маріуполь – найбільше портове місто на березі Азовського моря. Бої за Маріуполь точаться із 24 лютого, коли почалося масштабне вторгнення російських військ в Україну. Окупанти не змогли взяти місто штурмом і почали скидати на нього авіабомби, обстрілювати з артилерії та реактивних систем залпового вогню. Жителі оточеного Маріуполя через російських окупантів залишилися без води, світла, тепла, зв'язку та продуктів. Евакуацію мирних жителів із міста окупанти фактично заблокували.
21 квітня президент України Володимир Зеленський сказав, що більшу частину міста росіяни "давно захопили". У Маріуполі, за його інформацією, залишається заблокованими майже 120 тис. мирних жителів. Зокрема, приблизно 1 тис. цивільних осіб та 500 поранених військовослужбовців перебувають, за інформацією українського уряду, у бомбосховищах заводу "Азовсталь", який штурмують окупанти.