Окупанти атакували Дніпро. Пошкоджено вісім багатоповерхівок, є постраждалі
У ніч на 10 березня у Дніпрі внаслідок чергової російської атаки пошкоджено щонайменше вісім багатоповерхових будинків. Про це повідомив міський голова Борис Філатов у Telegram.
За його словами на місці інциденту одразу розгорнули намет для приймання звернень від мешканців, які постраждали внаслідок обстрілу.
Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Ганжа повідомив, що через нічну атаку є постраждалі. Серед них – 12-річний хлопчик.
Ганжа також опублікував відео наслідків атаки. На кадрах видно, що в будинках потрощені вікна й балкони.
Також, як інформує "Суспільне Дніпро" у Telegram, унаслідок атаки в місті пошкоджена будівля банку.
За попередньою інформацією очільника ОВА, у ніч проти 10 березня сили протиповітряної оборони збили 19 російських дронів у небі над Дніпропетровською областю.