РФ намагатиметься зруйнувати мости, дороги та колії, якими в Україну доправляли зброю та боєприпаси – Пентагон

Росія нечасто завдавала ударів в Україні по цілях, які рухаються, зазначили в міноборони США
Фото: Повітряне командування "Захід" Повітряних Сил ЗС України / Facebook
Росія атакуватиме маршрути, які використовують для постачання озброєнь в Україну з країн Заходу, щоб уповільнити їх. Про це заявив речник міністерства оборони США, його цитує CNN 20 квітня.

Співробітник Пентагону зазначив, що Росія раніше нечасто завдавала ударів в Україні по цілях, які рухаються, таких як автомобільні колони або залізничні поїзди.

Однак, за його словами, російські окупаційні війська можуть спробувати зруйнувати мости, дороги та залізничні колії, якими до країни доправляли зброю і боєприпаси.

Водночас, навіть якщо РФ удасться завдати удару по цих маршрутах, це не зупинить постачань в Україну повністю, їх дуже багато, резюмував представник міноборони США.

Міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки підкреслило у Twitter 20 квітня, що "російські атаки на міста по всій Україні демонструють їхній намір спробувати перешкодити пересуванню українських підкріплень та озброєнь на схід країни".

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст:

Після масштабного воєнного вторгнення Росії в Україну країни Заходу збільшили постачання українським військовим летального озброєння та іншої оборонної продукції.

Військову допомогу Україні надає понад 30 країн, повідомляв держсекретар США Ентоні Блінкен 7 квітня.

13 квітня президент США Джо Байден у заяві за підсумками розмови з президентом України Володимиром Зеленським розповів, що його адміністрація санкціонує надання Києву додаткової зброї, боєприпасів та іншої допомоги в галузі безпеки на $800 млн. У межах цього пакету військової допомоги США передадуть Україні 11 вертольотів Мі-17, 200 бронетранспортерів M113 та 300 дронів-камікадзе Switchblade, заявили в Пентагоні.

13 квітня Зеленський у зверненні до союзників опублікував перелік озброєння, необхідного для продовження війни з Росією. До нього увійшли: бойова авіація, артилерійські комплекси та боєприпаси до них, реактивні системи залпового вогню, бронетехніка (зокрема танки), а також системи протиповітряної оборони.

У Міноборони США повідомили 19 квітня, що Україна отримала від партнерів військові літаки й деталі для ремонту пошкоджених винищувачів.