РФ уночі вдарила по Києву. Є жертви, багато пожеж, знищено лікарню. Відео

Пошкодження є в шести районах столиці
Фото: suspilne.media

Унаслідок обстрілу Києва армією країни-агресора Росії в Києві загинуло щонайменше двоє людей. Про це голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко повідомив у Telegram.

Наслідки атаки зафіксували в шести районах столиці – горіли житлові будинки, офіси, склади й машини, написав він.

Міський голова Києва Віталій Кличко о 7.50 повідомляв про 16 постраждалих, більшість із них – у лікарні.

За його даними, у Подільському районі практично повністю знищено амбулаторію Центру первинної медико-санітарної допомоги №1.

У соцмережах публікують відео з місць падіння уламків.

Руйнування в житловій багатоповерхівці в Шевченківському районі опублікувало в Telegram "РБК-Україна".

Контекст:

Повітряну тривогу вночі оголошували в більшості областей України. Повітряні сили ЗСУ вночі повідомляли, що окупанти атакують столицю дронами Shahed і крилатими ракетами. Водночас окупанти скидали КАБ на Сумську й Донецьку області. Для прольоту Shahed в Україну РФ використовувала, зокрема, територію Білорусі, заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО України Андрій Коваленко.

Напередодні, уночі 9 липня Росія запустила по Україні 728 дронів і 13 ракет – це рекордна кількість від початку війни. Сили ППО повідомили про знешкодження 711 безпілотників і семи ракет Х-101/"Іскандер-К".