Російські окупанти бояться партизанів, які активізувалися в Херсонській та Запорізькій областях – Генштаб ЗСУ
На окупованих російськими військами територіях півдня України стали активніше діяти партизани. Про це поінформував 18 липня у Facebook Генеральний штаб Збройних сил України.
"Особовий склад противника деморалізований, що обумовлено постійним переносом термінів їхньої ротації. Загарбники бояться активного опору місцевого населення, який наростає, зокрема, у Херсонській та Запорізькій областях", – ідеться в повідомленні.
За даними Генштабу ЗСУ, "усе це призводить до збільшення відмов окупантів від участі в бойових діях на території України".
Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)
Контекст:
Після відкритого нападу на Україну 24 лютого російські війська окупували частину території, зокрема Херсонської (обласний центр теж) та Запорізької областей (зокрема Бердянськ і Мелітополь).
У травні інтенсивність боїв знизилася, оскільки основні сили російська армія перекинула на луганський та донецький напрямки.
У Херсонській області ЗСУ ведуть контрнаступ.