У Харкові незабаром відкриють представництво Штабу допомоги військовополоненим – нардеп Якименко

Перше регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими вже відкрили в Миколаєві
Фото: Павел Якименко / Telegram
У Харкові незабаром запрацює регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Про це повідомив народний депутат від "Слуги народу" Павло Якименко у своєму Telegram.

Нардеп зазначив, що перше регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими вже відкрили в Миколаєві. Воно працюватиме з південним регіоном – Одеською, Миколаївською й Херсонською областями.

"Україна робить усе можливе, щоб кожен наш захисник якнайшвидше повернувся додому. Сьогодні відкрили представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, яке працюватиме з південним регіоном. Це Одеська, Миколаївська й Херсонська області. Наступний такий штаб заплановано відкрити в Харкові", – повідомив він.

Як пояснив Якименко, ці представництва координуватимуть на місцях роботу центрального штабу, надаватимуть підтримку сім'ям військовополонених, надаватимуть юридичну, психологічну підтримку, а також допомагатимуть шукати й повертати на батьківщину наших військовослужбовців.

"Центральний штаб працює з березня, він об'єднує понад 10 держустанов та організацій. Завдяки цьому штабу відбулося вже майже 30 обмінів полоненими. Додому повернулися сотні наших героїв. Одне з головних наших завдань – повернути всіх захисників в Україну. Ми маємо досягти цієї мети", – написав нардеп.

Він висловив удячність усім, хто організовує роботу координаційного штабу.

"Особлива подяка голові Миколаївської облради Ганні Замазєєвій, депутату Євгенові Ігнатенку та народному депутату Ігореві Копитіну, які дуже багато зробили для того, щоб регіональне представництво штабу запрацювало", – підсумував Якименко.

Контекст:

Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими – це міжвідомчий орган, до якого входять представники СБУ, Головного управління розвідки, Генштабу, Мінреінтеграції та інші структури, залучені до процесу підготовки до обміну й повернення українських військовополонених. Штаб надає допомогу юридичного і соціального характеру сім'ям захисників, забезпечує комунікацію з рідними та громадськістю.