У Харківській області російський дрон убив двох цивільних

Атака дрона була у Вовчанській громаді
Фото: depositphotos.com (архів)

4 серпня в районі Вовчанська Харківської області російські окупанти за допомогою дрона-камікадзе атакували двох цивільних, які їхали на мопеді, вони загинули. Про це поінформувала в Telegram поліція регіону.

"Приблизно о 14.00 на дорозі у Вовчанській громаді російський FPV-дрон влучив у мопед, на якому пересувалися цивільні чоловік і жінка. Унаслідок удару обидва загинули на місці від отриманих поранень", – ідеться в повідомленні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 (воєнні злочини) Кримінального кодексу України.

За даними обласної прокуратури, загиблому чоловікові було 49 років.

Особи жінки не встановили – тіло сильно обгоріло, підкреслили у відомстві.

Контекст:

Російські війська вторглися на територію Харківської області на початку повномасштабної війни  24 лютого 2022 року, але восени того самого року ЗСУ деокупували більшу частину регіону.

У травні 2024 року росіяни розпочали повторний наступ у Харківській області, у районі Вовчанська.

Окупанти регулярно обстрілюють Харківську область.