В окупованому Мелітополі не залишилося українських газет, радіо, ТБ – НСЖУ
"Насамперед окупанти захоплювали сучасні засоби інформації та комунікації: виставили свою варту біля телевежі на південному виїзді з міста й узяли під контроль усі радіочастоти. Незабаром замість українських каналів на Т-2 з'явилися окупаційні. До міста прибули підготовлені росіяни-технологи, відповідальні за виробництво локальної пропаганди", – повідомив голова НСЖУ.
Зокрема, окупанти почали видавати під відомим мелітопольським брендом газету МВ, яка є рупором окупантів, "хвалить турботливих чеченців, інформує про російські порядки в місті та районі, про гуманітарну допомогу".
"Їм на допомогу дали директора місцевої ТРК "МТВ-плюс" Олега Шостака. Нині Олег Шостак став такою "важливою персоною", що пересувається містом лише в супроводі конвою. Возять його вранці щодня з бізнес-центру на планірки військово-цивільної адміністрації", – розповів Томіленко.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)
Контекст:
Наприкінці лютого російські окупаційні війська після боїв зі Збройними силами зайшли до 150-тисячного Мелітополя. Уже після входу російських військ у місті неодноразово відбувалися масові проукраїнські мітинги.
Окупанти планують ввести в Мелітополі в обіг рублі. Про це повідомила пресслужба Запорізької обласної військової адміністрації 29 квітня.