З ночі Росія масовано атакує Сумську область, ворог застосовує ударні БПЛА знову й знову – ОВА
З ночі російські війська здійснюють масовані атаки по громадах у Сумській області десятками ударних БПЛА й коригованими авіабомбами, унаслідок чого загинули цивільні. Про це приблизно опівночі з 8-го на 9 жовтня повідомив у Telegram голова ОВА Олег Григоров.
За його словами, під ударами опинилися Степанівська, Сумська, Білопільська, Великописарівська, Комишанська й Миколаївська сільські громади.
"Частину безпілотників вдалося знищити силами оборони, однак ворог активно застосовує їх знову і знову", – написав Григоров.
Він розповів, що є троє загиблих – 40-річний чоловік у Миколаївській громаді, 65-річний – у Великописарівській і 66-річний чоловік у Білопільській громаді.
Окрім того, внаслідок російських ударів ще двоє жителів області зазнали поранень, додав голова Сумської ОВА.
"Зафіксовано руйнування й пошкодження цивільної інфраструктури. Ворожі атаки тривають", – наголосив Григоров.
Контекст:
Сумську область окупанти намагалися захопити ще 2022 року, але тоді їх витіснили. 2025 року росіяни знову атакують український регіон, обстрілюючи інфраструктуру й цивільних людей.