Аварія "Союз МС-10" не вплине на роботу Міжнародної космічної станції
Екіпаж МКС має достатні запаси продовольства і води, тому аварія російського космічного корабля нічим не загрожує космонавтам, повідомив ТАСС із посиланням на джерело.
"Роскосмос" через аварію під час запуску російського корабля "Союз МС-10" із космодрому Байконур перевірить усі елементи ракет-носіїв "Союз ФГ", що залишилися на зберіганні, а сама аварія не вплине на роботу Міжнародної космічної станції (МКС). Про це пише ТАСС із посиланням на джерело на космодромі Байконур.
Співрозмовник агентства зазначив, що екіпаж МКС має достатній запас продовольства і води.
Джерело ТАСС також повідомило, що "Роскосмос" перевірить усі ракети-носії "Союз ФГ", одна з яких зазнала аварії, що залишилися на зберіганні. У Росії є кілька таких ракет, яких більше не виробляють.
Космічний корабель "Союз МС-10", запущений 11 жовтня з космодрому Байконур до Міжнародної космічної станції, не вийшов на орбіту через аварію носія. Інцидент стався за кілька хвилин після старту. У NASA заявили, що причини аварії "Союзу" буде ретельно розслідувано.
Корабель приземлився в Казахстані, його екіпаж після медогляду було доправлено на "Байконур".
Джерело "Интерфакса" повідомило, що причиною аварії під час запуску корабля "Союз МС-10" із космодрому Байконур могло стати погане кріплення бічних блоків другої ступені ракетоносія.
Генеральний директор "Роскосмосу" Дмитро Рогозін заявив, що аварія сталася на ракеті, яка мала дуже високу безаварійну статистику.