Боровой: Трамп і його команда цілком у змозі вплинути на зовнішню політику Путіна. Приклад КНДР справив у РФ сильне враження G

Боровой: Зайнята Трампом позиція на з'їзді "Великої сімки" свідчить про те, що він упевнений у своїй правоті
Фото: Константин Боровой / Facebook

"Пропагандистська установка", що президент США Дональд Трамп перебуває під упливом президента РФ Володимира Путіна, абсурдна і не відповідає дійсності. Таку думку в коментарі виданню "ГОРДОН" висловив російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой.

Підсумки зустрічі президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина справили сильне враження на владу РФ. Таку думку в коментарі виданню "ГОРДОН" висловив російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой.

"Трампу вдалося переломити ситуацію, яка розвивалася за дуже небезпечним сценарієм. Адже багато політиків починало говорити, що ми стоїмо на порозі третьої світової війни. КНДР діяла провокаційно, запускаючи свої ракети у бік Південної Кореї та Японії. Трамп без жодного пострілу змусив Ина змінити свою позицію. І це перемога. Так, ми бачимо різні заяви: мовляв, підписаний договір – ні про що, і там немає жодних зобов'язань. Проте почалося мирне врегулювання конфлікту на Корейському півострові. Ин став відкритим для світу. Тобто Трамп дав результат, причому дипломатичними зусиллями. І займаючись урегулюванням ситуації з КНДР, він заслуговує на більшу довіру європейських лідерів. А зайнята Трампом позиція на з'їзді "Великої сімки" свідчить про те, що він упевнений у своїй правоті", – сказав Боровой.

Він уважає, що команді Трампа під силу змінити зовнішню політику президента РФ Володимира Путіна.

"Думаю, уже й Путін зрозумів, що з "рудим клоуном", як називала Трампа російська пропаганда, потрібно бути обережнішим. Тому що він може його переграти. Американський президент грає в довгу. А Путін не вміє грати у глобальні ігри – його вистачає максимум на кілька місяців. Трамп і його команда цілком у змозі вплинути на зовнішню політику Путіна. Приклад КНДР справив у РФ сильне враження. Установка, що Трамп на гачку у Путіна, абсурдна, смішна і не відповідає дійсності. Це була теза пропаганди. Зокрема, цю установку розкручувала і Демократична партія США", – підкреслив Боровой.

12 червня лідери США і КНДР провели 35-хвилинну зустріч тет-а-тет на острові Сентоса в Сінгапурі. За підсумками американо-північнокорейського саміту, що відбувся цього самого дня, сторони підписали угоду. У документі зазначено, що США нададуть КНДР гарантії безпеки, Північна Корея підтвердила прихильність до повної денуклеаризації Корейського півострова.