Латиніна: Раджу Слідкому РФ не бути дріб'язковим і розслідувати вбивство жидами Господа нашого Ісуса Христа
Російський публіцист Юлія Латиніна зауважила, що в Росії церква невіддільна від Слідчого комітету, тому слідство перевірить стару теорію про вбивство жидомасонами російського царя.
Версію про ритуальне вбивство царської сім'ї анонсував отець Тихон, відомий як духівник президента РФ Володимира Путіна, після чого її взявся розслідувати Слідчий комітет РФ. Про це в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" розповіла російський публіцист Юлія Латиніна.
"Теорія, що жидомасони замочили царя і принесли його в жертву, щоб знищити богом обраний російський народ, ходила давно, але чогось Слідчий комітет за неї не брався. Тепер, мабуть, береться, тому що ми знаємо, що отець Тихон – впливова людина", – зазначила публіцист.
Вона порадила слідству залучити як свідка керівника "Христианского государства – Святая Русь" Олександра Калініна, який погрожував підпалами кінотеатрам через фільм "Матильда" і має судимість за вбивство.
"Калінін, який теж вважає, що Миколу II було принесено в жертву за допомогою "ритуального вбивства", от якраз він розповідає, що помер, побував у пеклі, бачив там Ісуса і воскрес... У цьому сенсі вважаю, що пан Калінін не може відмовитися повідомити слідчому зміст своєї розмови з Господом", – заявила Латиніна.
Публіцист припустила, що в допиті свідка у Слідчому комітеті може йтися, що Господь під час особистої розмови розповів свідку, що Миколу II і його сім'ю було принесено в жертву "під час жидомасонського ритуалу".
"Я не знаю, чи відокремлена в Росії церква від держави, але що вона від Слідчого комітету вже невіддільна, це точно. А я взагалі раджу Слідчому комітету не бути дріб'язковим і відразу розслідувати вбивство жидами Господа нашого Ісуса Христа. Це особливо зміцнить наші відносини з державою Ізраїль", – наголосила вона.
Латиніна додала, що друге пришестя і ритуальне вбивство царя погано поєднуються з технологічним прогресом.
"Така прикмета: що більше ви освячуєте ракети, то гірше вони літають", – підсумувала вона.
У вересні 2015 року Слідчий комітет на прохання РПЦ відновив справу про розслідування вбивства царської сім'ї, яку було закрито 1998 року через смерть учасників розстрілу.
У листопаді 2017 року Слідчий комітет РФ вирішив провести психолого-історичну експертизу подій в будинку, де було розстріляно царську сім'ю, досліджуючи, зокрема, версію ритуального вбивства.