Дуров розповів, президенти яких країн користуються Telegram
Засновник Telegram Павло Дуров, коментуючи зростання кількості користувачів месенджера, заявив, що це може стати "найбільшою цифровою міграцією" в історії людства.
Засновник Telegram Павло Дуров 14 січня розповів, президенти яких країн користуються месенджером.
За його словами, Telegram-канали наразі є у президентів Мексики, Франції, України, Узбекистану, Тайваню, Бразилії і Туреччини.
Крім цього, месенджером користуються прем'єр-міністри Сінгапуру, Ефіопії та Ізраїлю.
"Для нас велика честь, що політичні лідери, а також численні громадські організації покладаються на Telegram для боротьби з дезінформацією і поширення інформації про важливі проблеми у своїх суспільствах", – зазначив Дуров.
Він також прокоментував зростання кількості користувачів месенджера.
"Можливо, ми є свідками найбільшої цифрової міграції в історії людства", – написав Дуров.
Сплеск нових користувачів Telegram частково пов'язаний з оновленням політики конфіденційності месенджера WhatsApp, який із 8 лютого почне ділитися низкою даних користувачів із Facebook. Дуров попереджав, що такі дії призведуть до відтоку користувачів, і так і сталося – користувачі WhatsApp почали масово переходити в Telegram і Signal.
Окрім того, у Telegram почали масово переходити прибічники американського президента Дональда Трампа, писав The Telegraph. Це сталося після блокування акаунта Трампа у Twitter, а також видалення з App Store і Google Play соцмережі Parler, якою користувалися його прибічники.
Напередодні Дуров повідомив, що протягом 72 годин до Telegram приєдналося 25 млн нових користувачів, а їхня загальна кількість перевищила 0,5 млрд.