Фейгін: Весь цивілізований світ полює на лайно Путіна. Хай як брутально це звучить G

Стан здоров'я Путіна – головна державна таємниця Росії, вважає Фейгін
Фото: EPA

Здоров'я президента Росії Володимира Путіна, імовірно, є предметом інтересу Заходу, але у РФ інформацію оберігають на рівні державної таємниці. Таку думку в інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону висловив російський юрист і блогер Марк Фейгін.

"Захід – він уже якось потихеньку його (Путіна. – "ГОРДОН") оцінює саме із цієї точки зору: що це якісь процеси чи то деменції, чи то він зсунувся по фазі через ці всі проблеми, які його супроводжують", – заявив Фейгін.

Гордон нагадав, що свого часу спецслужбам удалося взяти на аналізи кал генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва, здоров'я якого також цікавило Захід. На відміну від Брежнєва, Путін цього зробити не дає, зазначив Фейгін.

"Не дає. Він сере в ящик, у валізу. Тому, звісно, перевірити його стан складно. Тому що це зараз головна державна таємниця: не дай боже дізнаються, на що він хворіє. І чим він сере. Це дуже показова річ. Тому що це один із головних аналізів поряд з іншими, звісно: кров, там, і таке інше. Але міститься кров у відходах. Тому вони це все і зберігають. Саме тому", – заявив блогер.

Відповідаючи на запитання Гордона, чи можна сказати, що сьогодні цивілізований світ полює на лайно Путіна, Фейгін погодився: "Виходить, так".

"Хай як це звучить брутально, хай як це звучить із нашого боку не зовсім інтелігентно, але факт залишається фактом", – сказав він.

Путіна у закордонних поїздках супроводжує співробітник президентської охорони, який збирає за ним сечу і фекалії. Про це стало відомо зі спільного матеріалу французького журналіста Режиса Жанте і розслідувача російського "Проекта" Михайла Рубіна, який 8 червня опублікував французький журнал Paris Match.

Журналісти стверджують, що отримали докази роботи спеціального охоронця Путіна ще в жовтні 2019 року, коли російський президент відвідав з офіційним візитом Саудівську Аравію.

Як пояснюють розслідувачі, екскременти Путіна у спеціальній валізі забирають до Росії, щоб ніхто в інших країнах не зміг зібрати зразки калу російського президента й дізнатися про стан його здоров'я.

Фейгін: Я вірю, що у Путіна є двійники оперативні: так, щоб, якщо когось уб'ють, то не його. Повний текст інтерв'ю

Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Контекст:

Путін обіймає посаду президента Росії з 2000 року з перервою у 2008–2012 роках, коли він був главою уряду. У 2020 році до конституції РФ внесли зміни, які дозволяють Путіну знову балотуватися на посаду глави Кремля 2024 року.

Полковник ФСБ у відставці, колишній депутат Держдуми РФ Геннадій Гудков повідомив, посилаючись на джерела, що 2020 року стан здоров'я Путіна різко погіршився. "Це помічали ті, кого було допущено до нього на зустрічі. Вони були шоковані, вони бачили Путіна іншим. Але медицина зараз така, що може допомогти людині добитися ремісії, поліпшень", – сказав він.

У вересні 2020 року однокурсник Путіна, колишній розвідник КДБ СРСР Юрій Швець розповів, що глава Кремля хворий і "має проблеми, які потребують застосування хіміотерапії". У листопаді того ж року британський таблоїд The Sun із посиланням на свої джерела повідомив, що через хворобу Путін може покинути пост президента Росії. У Кремлі цю інформацію назвали "нісенітницею повною" і запевнили, що в Путіна чудове здоров'я.

У квітні 2022 року російське видання "Проект" випустило розслідування про здоров'я Путіна. Воно з'ясувало, що в команді лікарів президента РФ є хірург-онколог.

12 травня видання New Lines Magazine, посилаючись на неназваного російського бізнесмена, наближеного до Кремля, повідомило, що у Путіна рак крові. 19 травня американський режисер Олівер Стоун, наближений до Путіна, заявив, що президент РФ подолав рак. 2 червня американський журнал Newsweek, посилаючись на дані засекреченої доповіді американської розвідки, повідомив, що Путін у квітні пройшов курс лікування проти раку на пізній стадії.