"Ми більше ніколи не будемо разом". Блінкен захотів присвятити Путіну пісню

Про пісню для Путіна Блінкен сказав під час виступу з вітальною промовою для Джорджтаунського університету
Фото: ЕРА
Держсекретар США Ентоні Блінкен на тлі війни Росії в Україні та протистояння всього цивілізованого світу російській агресії захотів присвятити пісню американської співачки Тейлор Свіфт "Ми більше ніколи не будемо разом" президенту Росії Володимирові Путіну. Про це він сказав, виступаючи у Джорджтаунському університеті. Текст промови держсекретаря опублікував 21 травня Держдепартамент США.

"Так, Нью-Йоркський університет запросив Тейлор Свіфт як вступного оратора. Мої співробітники не дозволили мені принести сюди гітару, щоб присвятити виступ "Ми більше ніколи не будемо разом" президентові Путіну. Сказали, що це буде "недипломатично" і "крінжово", – сказав Блінкен.

Виступ держсекретаря супроводжували сміх та оплески студентів.

Відео його промови опублікувала у Twitter телекомпанія ABC News.

"Виступ із вітальною промовою для Джорджтаунського університету, секретар Блінкен жартує про те, що Нью-Йоркський університет отримав Тейлор Свіфт: "Мої співробітники не дозволили мені принести сюди гітару, щоб присвятити виступ "Ми більше ніколи не будемо разом" президентові Путіну", – ідеться в повідомленні.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст:

19 травня Блінкен заявив, що "суверенна незалежна Україна існуватиме набагато довше, ніж Володимир Путін". "Ми підтримуємо мужніх та стійких українців, які щодня захищають свою країну", – наголосив держсекретар у Twitter.

19 травня Сенат США підтримав виділення Україні нового пакету допомоги у розмірі $40 млрд. Палата представників схвалила законопроєкт 10 травня, президент США Джо Байден підписав його 21 травня.

Окремо у США ухвалили закон про ленд-ліз для України. Згідно із цим документом, президент США зможе дозволити уряду позичати або давати в оренду засоби захисту Україні та іншим країнам Східної Європи, "яких торкнулося вторгнення Російської Федерації в Україну", щоб допомогти зміцнити обороноздатність цих країн та захистити їхнє цивільне населення від можливого вторгнення або агресії, що триває, з боку Росії. Україна не муситиме заздалегідь платити за постачання техніки та озброєнь, їй нададуть відтермінування оплати.