RU
усі новини

Москва ставить під сумнів можливість діалогу Трампа з Путіним – Bloomberg

У Кремлі бачать невизначеною долю президентства Дональда Трампа у США і не впевнені, що він зможе налагодити діалог із президентом РФ Володимиром Путіним щодо питань Сирії та України, пише Bloomberg, посилаючись на кремлівські джерела.

Джерело Bloomberg: Президентство Трампа захоплене нав'язливою ідеєю про Росію
Фото: ЕРА
ГОРДОН: Новости

Попробуйте наше мобильное приложение!

Офіційні особи в Москві занепокоєні тим, що президент США Дональд Трамп буде настільки охоплений політичними кризами всередині країни, що не буде мати можливості налагодити нормальні робочі стосунки із президентом Росії Володимиром Путіним, ідеться в матеріалі агентства Bloomberg  із посиланням на джерела в Кремлі.

За словами одного високопоставленого кремлівського чиновника, зазначає Bloomberg, президентство Трампа "захоплене американською нав'язливою ідеєю про Росію". Bloomberg пише, що вже за два місяці після перемоги Трампа на виборах і ейфорії у Москві щодо цього доля американського президента виглядає дедалі більш невизначеною для кремлівських політиків.

ЗМІ США часто подають утручання Росії у вибори 2016 року як перемогу Путіна, зазначає Bloomberg. Але, на думку співрозмовників агентства, конфлікти, що тривають навколо Трампа, унеможливлюють налагодження ділових відносин зі США щодо основних питань – від вирішення конфлікту в Сирії до лобіювання припинення санкцій навколо українського питання.

Голова Ради із зовнішньої й оборонної політики Росії Федір Лук'янов заявив, що "надія повільно виснажується". За його словами, якщо Трампа буде зміщено за допомогою імпічменту, "буде абсолютно неможливо мати які-небудь угоди" зі США, оскільки його замінить віце-президент Майк Пенс, який "дуже консервативний і досить агресивний" щодо Росії.

Генеральний директор Російської ради з міжнародних справ Андрій Кортунов заявив Bloomberg, що "з огляду на складну позицію Трампа, немає сенсу продовжувати серйозний діалог". За його словами, поки не зрозуміло, чи не стане Трамп "кульгавою качкою".

Агентство також наводить слова глави ВТБ Андрія Костіна, який в інтерв'ю CNBC заявив, що будь-яку зустріч американських чиновників із російськими дипломатами "зараз розглядають мало не як злочин". "Я не розумію, що хочуть ті, хто продовжує цю історію, – ядерну війну між двома наддержавами чи що?" – заявив Костін.

17 травня конгресмен-демократ від штату Техас Ел Грін закликав Конгрес США почати процедуру імпічменту Трампа.

Того ж дня колишньому директору Федерального бюро розслідувань Роберту Мюллеру було доручено розслідувати можливі зв'язки між російським урядом та особами, пов'язаними з виборчою кампанією Трампа у 2016 році.

У жовтні 2016 року влада США офіційно звинуватила Росію у зломі серверів американських партій, а також у втручанні в перебіг президентських виборів у країні. У Кремлі ці звинувачення назвали "нісенітницею" .

10 грудня ЦРУ дійшло висновку, що Росія втручалася в президентські вибори в США з метою допомогти Трампу здобути перемогу.

Додати коментар
Читайте нас Google News Telegram
МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ
19 травня, 2017 13.36
19 травня, 2017 13.15
ОСТАННІ НОВИНИ
Сьогодні 19.45
Сьогодні 19.28
Сьогодні 19.26
Сьогодні 19.26
Сьогодні 19.25