Імовірна третя донька Путіна після придушення протестів у Росії закликала займатися коханням, а не війною
Користувачка Instagram під ніком luizaroz Луїза Розова, яку російське видання "Проект" у своєму розслідуванні назвало "третьою донькою президента Росії Володимира Путіна", після акцій протесту 31 січня опублікувала у своїх Stories фотографії із закликами "переплавити гумові кийки на презервативи" і "займатися коханням, а не війною".
Перше гасло було написане на плакаті одного з учасників протестної акції в Москві 1989 року. Архівну фотографію з того мітингу дівчина репостнула собі.
На другій фотографії Розова супроводила власне зображення текстом антивоєнного призову "Make love, not war".
Телеканал "Дождь" 20 січня звертав увагу на те, що Луїза Розова підписалася в Instagram на акаунт Навального. За день до цього вона опублікувала Stories, у якій висловила жаль, що у величезному, майже двогодинному фільмі опозиціонера про "палац Путіна" їй приділили занадто мало часу.
"Коли тобі приділили всього лише одну хвилину у відео або коли погасив іпотеку хейтера", – написала вона у своєму Instagram.
Журналісти "Проекта" зазначали, що Розова феноменально схожа на президента РФ, але публікувати її фотографію вони не стали, тому що їй ще немає 18 років. Справжнє ім'я ймовірної третьої доньки Путіна – Єлизавета. Її мати Світлана Кривоногих, за відомостями "Проекта", є міноритарним акціонером банку "Россия". Навальний також згадував про Єлизавету Кривоногих у своєму розслідуванні під назвою "Палац для Путіна. Історія найбільшого хабаря".
Після затримання Навального 17 січня 2021 року у РФ проводять масові акції протесту. Політик повернувся в Росію, його відразу ж затримали у справі "Ів Роше" і відправили під арешт на 30 діб. Ще 2014 року в межах цієї справи опозиціонеру дали 3,5 року умовно, і до 29 грудня 2020-го він перебував на випробувальному строку. Він мав не рідше ніж двічі на місяць приходити на реєстрацію в органи Федеральної служби виконання покарань. Із серпня до січня опозиціонер пробув у Німеччині на лікуванні після отруєння. Політик був у комі протягом 18 днів.
Німецький уряд 2 вересня повідомив, що в організмі Навального виявили сліди речовини, схожої за складом на "Новачок". Біологічний матеріал, який узяли в політика, досліджувала спеціальна лабораторія збройних сил Німеччини. Факт отруєння Навального отрутою із групи "Новачок" підтвердили також лабораторії у Франції та Швеції.
31 січня в декількох десятках російських міст провели акції протесту на підтримку Навального. На них затримали, за даними правозахисників, понад 5 тис. осіб. Серед затриманих було майже 100 журналістів і дружина Навального Юлія. Увечері Навального відпустили з поліції. Усього на мітинги, за даними команди Навального, вийшло 200–300 тис. людей у 140 містах, писали "Открытые медиа".
Попередні акції на підтримку Навального провели 23 січня. У штабі політика заявили, що в мітингах по всій країні брало участь 250–300 тис. людей. Затримали, за даними правозахисників, понад 4 тис. протестувальників, зокрема приблизно 200 неповнолітніх.