Представниця республіканців заявила, що коли вони прийдуть до влади, не дадуть Україні "ні копійки"
Про це вона сказала на мітингу в Су-Сіті (штат Айова), організованому колишнім президентом США Дональдом Трампом, повідомила газета The Washington Post.
За словами Грін, єдиний кордон, який хвилює демократів, – український, а не південний кордон Америки. Вона наголосила, що за республіканців США будуть "на першому місці", а також їхні "кордони й люди".
Водночас лідер республіканців у Конгресі Кевін Маккарті заявляв 26 жовтня, що вони не відмовлятимуться від допомоги Україні, але посилять нагляд "за будь-якими федеральними коштами".
Міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що двопартійна підтримка України з боку США збережеться і після проміжних виборів 8 листопада. На його думку, США "прямо" зацікавлені посилити обороноздатність України.
Із 2014 року США виділили Україні допомоги у сфері безпеки на суму понад $21 млрд, зокрема з початку повномасштабної війни, розв'язаної проти України Росією, – понад $18,2 млрд.
Контекст:
Західні ЗМІ називали Грін "політичною вигнанкою" та екстремісткою. The Guardian пише, що вона розповсюджувала інформацію про теорії змови, багато з яких "закорінені в антисемітизмі, ісламофобії й білому націоналізмі". Зокрема, вона була прихильницею теорії змови QAnon. Її послідовники вірять, що Трамп намагається врятувати світ від групи педофілів, які поклоняються сатані. Також Грін писала, що руйнівну лісову пожежу в Каліфорнії в 2018 році спричинив контрольований євреями "лазер", спрямований із космосу.
Водночас упродовж останніх двох років вона досягла впливу в Республіканській партії, зазначає газета The New York Times. На думку редакції, її прибічники згуртувалися навколо неї, тому що вони були "згодні принаймні з деякими її переконаннями". Але багато республіканців непокояться, що стиль Грін може зашкодити їм на виборах, ідеться у матеріалі The New York Times.