Трамп порівняв іммігрантів із пригрітою на грудях змією
Президент США Дональд Трамп хоче, щоб до країни прибували тільки ті, хто її любить і готовий працювати.
23 лютого на щорічній конференції консерваторів у Вашингтоні президент США Дональд Трамп порівняв іммігрантів, які прибувають до країни, із пригрітою на грудях змією. Текст його виступу опубліковано на сайті Білого дому.
Він прочитав розповідь про жінку, яка врятувала знайдену на вулиці змію, що замерзала, після чого та її вкусила. Президент наголосив, що цю історію потрібно сприймати в контексті імміграції.
"І це те, що ми робимо з нашою країною, люди. Ми впускаємо людей, і це загрожує багатьма проблемами. Ситуація тільки погіршується. Але ми вас захищаємо, як ніколи раніше. Наші правоохоронні органи працюють краще, ніж раніше. Ми любимо нашу країну. Ми подбаємо про нашу країну", – зазначив він.
Потрібно, щоб до країни приїздили люди, які можуть їй допомогти, заявив Трамп.
"Я хочу тих людей, які можуть приїхати і почати працювати, і працювати важко. Навіть якщо це передбачає навчальний період – це нормально", – сказав він.
Президент додав, що іммігранти мають любити США.
27 січня 2017 року Трамп підписав указ, який уводив "екстремально жорсткі заходи перевірки" людей, що прибувають до країни. Він забороняв в'їзд до США громадян Ірану, Іраку, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану. Трамп зазначав, що указ не спрямований проти мусульман. 4 лютого федеральний суд у Сіетлі (штат Вашингтон) зупинив дію указу.
6 березня Трамп підписав новий імміграційний указ, згідно з яким Ірак виключено зі списку семи країн, громадянам яких заборонено в'їзд на територію США. В'їзд громадянам Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану мали заборонити на 90 днів. Його також заблокували, але Верховний суд США 5 грудня дозволив застосування указу.
У квітні Трамп заявляв, що його адміністрація "успадкувала повномасштабну кризу на кордонах – і це була катастрофа". Він говорив, що імміграційні служби почали операцію щодо депортації зі США нелегалів, які скоїли будь-які правопорушення.