Війська НАТО в Україні, удар Путіна по Польщі, натовпи полонених у Криму. Інтерв'ю Гордона з офіцером запасу ЦАХАЛ Тамаром. Відео G

Тамар: За місяць після початку цієї несправедливої війни я впевнено говорив про перемогу України
Фото: Gregory Tamar / Facebook

На YouTube-каналі "В гостях у Гордона" вийшло інтерв'ю з ізраїльським письменником, військовим експертом, капітаном запасу Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) Григорієм Тамаром.

В інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону Тамар говорив про:

  • те, як надалі розвиватимуться воєнні дії між Україною й Росією, чому Росія була приречена на провал і коли може закінчитися війна;
  • те, чому вихід на кордони 1991 року не має бути військовим завданням України;
  • те, що потрібно Україні, щоб розгромити росіян;
  • те, чи може президент Росії Володимир Путін застосувати тактичну ядерну зброю;
  • те, чи ввійдуть війська НАТО в Україну.

"Чому за місяць після того, як почалася ця моторошна, несправедлива війна, я так упевнено говорив про вашу перемогу? Насамперед тому, що я розумів, що тих сил і засобів, які виділила РФ для здійснення своїх планів, зовсім недостатньо і що вся ця історія – суцільна авантюра, яка ґрунтується на якійсь базовій передумові, що ваше суспільство тільки й чекає, щоб "победоносная армия" вторглася у ваші межі, і рум'яні українські дівчата з короваями її зустрічатимуть і в пояс кланятимуться. Але ця реальність жила лише у маревних фантазіях кремлівського керівництва, а реальність була зовсім іншою. Народ великої європейської країни встав на смерть для того, щоб захистити свої честь, життя, свободу, незалежність, гідність і свій шлях", – сказав під час інтерв'ю військовий експерт.

Тамар народився 1972 року в Омську (Росія). Закінчив фельдшерський факультет Омського медичного училища. У біографії Тамара є згадка, що він також має біологічну освіту. 1990 року репатріювався з Росії до Ізраїлю. Живе в Єрусалимі. Приблизно 20 років працював у медичних закладах Ізраїлю, є капітаном медичної служби ЦАХАЛ у запасі.

Вийшовши з медичної сфери, займався журналістикою, організовував культурні проєкти, зокрема фестиваль "Лицарі Єрусалима". Автор кількох романів, серед яких "Лицарі Єрусалима" й "Попіл до попелу".

Зараз розвиває свій YouTube-канал, на якому коментує події в Ізраїлі та світі.