Через санкції проти Вексельберга затягнули ремонт туалетів у музейно-парковій зоні у Вашингтоні
Санкції США стосовно російського мільярдера Віктора Вексельберга призвели до затримки постачань каналізаційних насосів, через що у штаб-квартирі Національного торгового центру довелося використовувати переносні туалети, повідомляє The Huffington Post.
Санкції США стосовно Віктора Вексельберга призвели до зриву постачань каналізаційних насосів для ремонту туалетів у штаб-квартирі адміністрації паркової зони Національної алеї в центрі Вашингтона. Про це пише The Huffington Post.
Джерело видання розповіло, що через санкції проти Вексельберга і пов'язаних із ним структур співробітникам штаб-квартири довелося довше чекати на заміну туалетів і користуватися замість цього переносними.
Представник Національної служби парків Майк Літтерст підтвердив, що туалети у приміщенні адміністрації потребували ремонту. Каналізаційні насоси було замінено в березні, але вони знову зламалися, через що стало неможливо користуватися унітазами в будівлі.
Служба національних парків найняла американську Chesapeake Environmental Equipment, що використовує продукцію швейцарської компанії Sulzer, контрольний пакет акцій якої донедавна належав "Ренові" Вексельберга.
Санкції щодо російських бізнесменів Вашингтон увів 6 квітня. 12 квітня Sulzer викупила в "Ренови" 5 млн своїх акцій, щоб зробити групу Вексельберга міноритарним акціонером і вийти з-під дії санкцій. Замовлення на насоси Chesapeake Environmental Equipment одержала 19 березня, а доправили їх тільки 13 квітня, за день після виходу Sulzer із-під санкцій.
The Huffington Post пише, що санкції, імовірно, були не єдиною причиною затримки постачання, однак "ще сильніше уповільнили процес ремонту туалетів".
Агентство Reuters інформувало, що в різних країнах на рахунках компаній, пов'язаних із "Реновою", яка підпала під санкції, було заморожено $1,5–2 млрд.
Вексельберг посідає дев'яте місце в рейтингу найбагатших бізнесменів РФ, складеному Forbes за підсумками 2017 року. Його статки оцінюють у $14,4 млрд.