Заарештувати Клінтонів і Цукерберга. Політтехнолог запропонував Трампу ввести воєнний стан у разі поразки на виборах
Єдиним законним результатом виборів президента США у 2020 році буде перемога республіканця Дональда Трампа; у разі іншого результату глава Білого дому має скористатися спеціальними повноваженнями і віддати наказ заарештувати генерального директора Facebook Марка Цукерберга, генерального директора Apple Тіма Кука, подружжя Клінтонів і всіх, хто причетний до "перевороту". Такими ідеями поділився колишній радник Трампа Роджер Стоун.
Будь-який інший результат виборів президента США в листопаді, крім перемоги кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа, буде означати, що вибори сфальсифіковано. Про це 10 вересня в ефірі шоу ультраправого журналіста і прихильника конспірологічних теорій Алекса Джонса заявив політтехнолог, колишній радник Трампа Роджер Стоун.
Поразка Трампа буде рівнозначною державному перевороту, тому вже зараз президент має подумати про заходи протидії, сказав Стоун. Він порадив запровадити воєнний стан, а також створити спеціальну групу за участю ФБР, федеральних маршалів і республіканських державних чиновників, щоб "фізично перешкоджати злочинній діяльності".
Кроками, до яких має вдатися Трамп, якщо переможцем виборів оголосять демократа Джо Байдена, Стоун вважає негайний арешт генерального директора Facebook Марка Цукерберга, генерального директора Apple Тіма Кука, експрезидента Білла Клінтона, його дружини, колишньої кандидатки у президенти Гілларі Клінтон і "всіх, хто доказово причетний до незаконної діяльності".
Низка штатів спростила процедуру голосування поштою, що пов'язано з епідемією COVID-19, яка триває. Трамп розкритикував цю ідею, заявивши, що вибори 2020 року стануть "найбільш неточними і фальсифікованими в історії". На думку президента, нові правила дозволяють людині голосувати кілька разів. Трамп запропонував обговорити ідею перенесення президентських виборів, але потім у Білому домі запевнили, що дата голосування залишиться незмінною – 3 листопада.
У листопаді 2019 року суд присяжних визнав Стоуна винним у наданні неправдивих свідчень Конгресу в межах розслідування Роберта Мюллера про втручання Росії у вибори у США 2016 року.
Під час судового розгляду прокуратура надала докази того, що Стоун намагався отримати інформацію від засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа про зламані електронні листі, котрі підривають авторитет екскандидатки у президенти США Гілларі Клінтон. Окрім того, його визнали винним у тиску на свідка і ще за п'ятьма пунктами обвинувачення.
У лютому 2020 року його засудили до 40 місяців позбавлення волі.
10 липня Трамп помилував свого колишнього радника.