Збірна України переграла Північну Македонію і здобула першу перемогу на Євро 2020. Фоторепортаж

Національна збірна України з футболу переграла Північну Македонію в матчі чемпіонату Європи 2020. Поєдинок завершився з рахунком 2:1. Українські футболісти Андрій Ярмоленко і Роман Яремчук забили голи на 29-й і 35-й хвилинах. На початку другого тайму македонці відіграли один гол: Георгій Бущан відбив удар Езджана Аліоскі з пенальті, але півзахисник збірної Північної Македонії успішно зіграв на добиванні. Завдяки перемозі над македонцями команда Андрія Шевченка зберегла шанси на вихід у плей-оф чемпіонату Європи. Для цього збірній України необхідно переграти збірну Австрії 21 червня. Детальніше про перебіг поєдинку можна прочитати в текстовій онлайн-трансляції видання "ГОРДОН". Фотографії опублікувало агентство EPA.