Трамп: Якщо ми не викорінимо жахливої фальсифікації на виборах 2020 року, у нас більше не буде країни G

Дональд Трамп: Ці вибори було сфальсифіковано. Усі це знають
Фото: ЕРА
Президент США Дональд Трамп звернувся до нації з Овального кабінету із 46-хвилинною промовою, у якій звинуватив Демократичну партію в "масовому шахрайстві", фальсифікації, у бажанні прийти до влади за всяку ціну і "заробляти гроші". Глава Білого дому, якому залишилося провести у президентському кріслі трохи більше ніж півтора місяця, переконаний, що якщо не викорінити фальсифікації – США більше не існуватимуть. "ГОРДОН" наводить найяскравіші цитати з промови Трампа.
Якщо ми маємо рацію щодо шахрайства, Джо Байден не може бути президентом

"Конституційний процес має тривати. Ми збираємося захистити чесність голосування, забезпечивши підрахунок усіх законних бюлетенів і неприпустимість підрахунку незаконних бюлетенів. Ідеться не тільки про те, щоб віддати данину поваги 74 млн американців, які проголосували за мене, а й про те, щоб американці могли повірити в ці вибори та в усі майбутні вибори".

***

"Уже давно відомо, що політична машина демократів бере участь у виборчих махінаціях від Детройта до Філадельфії, Мілуокі, Атланти і багатьох інших місць. Що змінилося цього року, то це невпинне прагнення Демократичної партії надрукувати і розіслати десятки мільйонів бюлетенів, спрямованих невідомим одержувачам практично без будь-якої системи контролю.

Це дало змогу шахрайству та зловживанням відбуватися в небачених раніше масштабах. Використовуючи пандемію як привід, політики і судді-демократи радикально змінили процедуру виборів лише за кілька місяців, а в деяких випадках і за тижні до виборів 3 листопада".

***

"Багато штатів, такі як Невада і Каліфорнія, надіслали мільйони персональних інтерактивних бюлетенів кожній людині, яка є у списках виборців, незалежно від того, був запит цих людей на бюлетені чи ні, були вони живими або мертвими, вони отримали їх. Інші штати, такі як Міннесота, Мічиган і Вісконсин, ввели загальне заочне голосування просто посеред року, розсилаючи форми запитів для заочного голосування всім виборцям, занесеним у всі списки. Неважливо, хто вони.

Той колосальний масштаб, якого набуло голосування поштою, відкрив шлюзи для масового шахрайства. Широко відомим є факт, що у списках виборців були люди, які не мають права голосувати за законом, зокрема померлі, люди, які виїхали зі свого штату, а також ті, хто не є громадянами нашої країни".

***

"Якщо ми маємо рацію щодо шахрайства, Джо Байден не може бути президентом. Ідеться про сотні тисяч голосів. Ми говоримо про числа, яких ніхто раніше не бачив. Як приклад: у деяких штатах ми програвали, скажімо, 7 тис. голосів, але пізніше ми виявимо 20, 50, 100, 200 тис. суперечливих або фальсифікованих бюлетенів, зокрема голоси, які було зараховано в той момент, коли до підрахунку не допустили республіканських спостерігачів".

Демократи сфальсифікували ці вибори. І зараз немає нікого щасливішого, ніж Китай

"Є компанія, яка викликає великі підозри. Її назва – Dominion (компанія, яка продає обладнання та програмне забезпечення для електронного голосування. – "ГОРДОН"). Ви можете натиснути кнопку на користь Трампа, а голос піде Байдену. Що це за система? Нам потрібно перейти до паперового голосування. [...] Наприклад, в одному окрузі Мічиган, де використовували систему Dominion, було виявлено 6 тис. голосів, які помилково передали від Трампа Байдену. І це тільки вершина айсберга.

Ось що ми виявили. А скільки ми не помітили? Може, є сотні інших прикладів по всій країні? А може, й тисячі? Нам просто пощастило, і вони [представники компанії] назвали це глюком, але в той вечір ми виявили безліч глюків. Не дивно, що 96% політичних пожертв компанії пішли Демократичній партії. Відверто кажучи, коли ви дивитеся на те, хто керує компанією, хто в ній головний, кому вона належить, чого ми не знаємо, де підраховують голоси? Ми думаємо, що їх підраховують в іноземних державах, а не у Сполучених Штатах. Dominion – це катастрофа".

Ви можете натиснути кнопку на користь Трампа, а голос піде Байдену. Фото: ЕРА


***

"Підписи на конвертах – єдине, що має значення. Коли ми порівняємо підписи виборців на конвертах із підписами з минулих виборів, то виявимо, що тисячі людей підписали ці бюлетені незаконно.

Демократи від самого початку сфальсифікували ці вибори. Вони використовували пандемію, яку іноді називають китайським вірусом за тим місцем, де вона виникла, як привід для розсилання десятків мільйонів бюлетенів, що в підсумку призвело до величезного шахрайства. Шахрайства, за яким нині спостерігає весь світ. І зараз немає нікого щасливішого, ніж Китай".

***

"Ці вибори стали повною катастрофою, і ми збираємося це продемонструвати. Сподіваюся, що суди, зокрема Верховний суд Сполучених Штатів, побачать це і зроблять те, що правильно для нашої країни, тому що наша країна не може жити з такими виборами.

Ми могли б сказати: перейдімо до наступного етапу, але ні, ми маємо також поглянути на своє минуле. Ми не можемо такого допускати. [...] Можливо, у нас буде повторне голосування, але я не думаю, що це доречно. Коли ці голоси корумповані, коли вони не мали права, коли це зафіксують – їх анулюють, і тоді я дуже легко виграю. В усіх штатах я дуже легко виграю, і в тих штатах, які вагаються. Так само, як я перемагав там о 10 годині вечора в день виборів".

Вони хочуть заробляти гроші, тому не бажають, щоб я був вашим президентом

"Я просто і далі йду вперед, тому що я представляю 74 млн людей. І насправді я також представляю всіх людей, які не голосували за мене. Шахрайство з голосуванням поштою – остання частина їхніх [демократів] чотирирічних зусиль зі скасування результатів виборів 2016 року. Це було схоже на життя в пеклі. Наші опоненти багато разів доводили, знову і знову, що вони скажуть і зроблять усе, щоб повернутися до влади".

***

"Корумповані сили, які реєструють померлих виборців і набивають урни для голосування [фальшивими бюлетенями], – це ті самі люди, які здійснювали одну махінацію й обман за іншим. Ви спостерігаєте за цим уже чотири роки. Ці вкорінені інтереси протистоять нашому руху, тому що ми ставимо Америку на перше місце. Вони не ставлять Америки на перше місце, а ми повертаємо владу вам, американському народові.

Їм не потрібно, щоб Америка була попереду, вони хочуть влади тільки для себе. Вони хочуть заробляти гроші, тому не бажають, щоб я був вашим президентом. Проти мене почали розслідування незабаром після того, як я оголосив, що балотуюся у президенти. Коли я одразу посів перше місце в республіканських праймеріз, розслідувань не припиняли. Вони тривали чотири роки, і я виграв їх усі, я переміг їх усіх.

Росія, Росія, Росія, обман з імпічментом і багато іншого. [Колишній спецпрокурор США] Роберт Мюллер витратив $48 млн платників податків на розслідування проти мене, що тривало два з половиною роки. Він видав понад 2800 повісток до суду, виконав майже 500 ордерів на обшук, видав 230 розпоряджень про переговори і провів 500 допитів свідків. І всі вони хотіли мене заарештувати. У підсумку не було жодної змови, узагалі жодної.

Сенатор Марко Рубіо, голова сенатського комітету з розвідки, заявив: "Комітет не знайшов доказів того, що тодішній кандидат Дональд Трамп або його кампанія вступали у змову з урядом Росії". І я дякую сенатору Рубіо за цю заяву".

Якщо ми не викорінимо жахливої фальсифікації на виборах 2020 року, у нас більше не буде країни

"Американцям важливо розуміти, що ці деструктивні зміни в нашому законодавстві не були необхідним заходом щодо запобігання поширенню пандемії. Пандемія просто дала демократам привід зробити те, що вони намагалися зробити протягом багатьох-багатьох років. Фактично найперший законопроєкт, який демократи спробували провести, коли Ненсі Пелосі стала спікеркою Нижньої палати Конгресу, стосувався спроби ввести обов'язкове загальне голосування поштою і скасувати такі необхідні заходи, як ідентифікацію виборця.

Підривання чесності наших виборів було пріоритетом номер один для демократів із простої причини: вони хотіли вкрасти президентські вибори 2020 року. Усі спроби демократів розширити голосування поштою заклали основу для систематичних і повсюдних фальсифікацій, які були на цих виборах".

***

"Ці вибори було сфальсифіковано. Усі це знають. Я не заперечуватиму, якщо програю вибори. Але я хочу програти вибори чесно. Я не хочу, щоб цю перемогу вкрали в американського народу. Ось за що ми боремося.

У нас немає вибору, крім як уплутатися в цю боротьбу. Докази у нас уже є, вони гранично зрозумілі. Багато людей у засобах масової інформації та навіть судді поки відмовляються приймати їх. Вони знають, що це правда. Вони знають, що так і є насправді. Вони знають, хто переміг на виборах, але відмовляються сказати: "Ти маєш рацію". Наша країна має потребу в тому, щоб хтось сказав: "Ти маєш рацію". Зрештою я готовий прийняти будь-який точний результат виборів, і я сподіваюся, що Джо Байден теж".

***

"Якщо ми не викорінимо фальсифікації – величезної й жахливої фальсифікації, що була на наших виборах 2020 року, – у нас більше не буде країни. За рішучості й підтримки американського народу ми відновимо чесність і недоторканність наших виборів. Ми відновимо довіру до нашої урядової системи. Дякую. Будьте здорові. Боже, бережи Америку".

Відео: Donald J Trump / YouTube

Довідка "ГОРДОН". У США 3 листопада 2020 року відбулося основне голосування на виборах президента. На посаду претендувало понад 10 кандидатів, головними конкурентами стали нинішній глава Білого дому республіканець Дональд Трамп і демократ Байден. Явка на цих виборах стала рекордною за 120 років – у них узяло участь приблизно 160 млн американців.

У США двоступенева система виборів. Після всенародного голосування відбудеться голосування колегії вибірників від кожного з 50 штатів і округу Колумбія (кількість вибірників у кожному штаті залежить від чисельності населення). У більшості штатів кандидат, який одержав більшість голосів виборців, здобуде всі голоси вибірників.

Байден забезпечив собі підтримку 306 членів колегії вибірників. У Трампа попередньо 232 голоси вибірників. Для перемоги необхідно набрати не менше ніж 270 голосів. Голосування колегії вибірників відбудеться 14 грудня.

Юристи штабу Трампа наразі намагаються через суди домогтися перерахування голосів виборців у кількох штатах, але поки їхні зусилля не були успішними.

Байден уже оголосив, що буде наступним президентом США, з перемогою його привітала група світових лідерів, зокрема президент України Володимир Зеленський.

Трамп відмовляється визнати поразку і гальмує процес передання влади, але 13 листопада допустив, що в Білому домі працюватиме інша адміністрація, а 24 стало відомо, що адміністрація Трампа заявила про готовність передати владу Байдену.

Офіційно переможця виборів оголосить голова Сенату США на засіданні 6 січня 2021 року. 20 січня обраний глава держави має скласти присягу.