Війна в Україні

Енергетики протягом доби повернули світло 9 тис. сімей у Київській та Донецькій областях – ДТЕК 

20 квітня 2022, 13.52

Без електропостачання залишається ще 227 населених пунктів Донецької області

Фото: ДТЕК Донецькі електромережі / Facebook

Минулої доби енергетики ДТЕК повернули світло для 9 тис. сімей у 45 населених пунктах звільненої Київської області та Донецької області, де окупанти продовжують обстрілювати енергетичну інфраструктуру. Про це повідомили в енергогенерувальній компанії ДТЕК Ріната Ахметова.

У Київській області світло повернули до 3084 будинків у 22 населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів. Також енергетики повністю заживили основною мережею Броварський район, звідки Збройні сили України вибили окупантів на початку квітня.

"Знову зі світлом Великодимерська та Калинівська громади, а також села Баришівської громади. У цих населених пунктах зараз тривають локальні роботи: енергетики замінюють опори, ремонтують трансформатори та пропрацьовують заявки споживачів, які повернулися додому, – фахівці підключають їх до відновленої мережі", – повідомляють у ДТЕК.

У Донецькій області протягом доби світло повернули майже 6500 сім'ям, зазначили в компанії.

"Незважаючи на посилення бойових дій у регіоні, аварійно-ремонтні бригади "ДТЕК Донецькі електромережі" за добу підключили до електропостачання 23 населені пункти в Покровському, Бахмутському, Волноваському та Краматорському районах Донецької області", – заявили у пресслужбі.

Без електропостачання залишається ще 227 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – Лиманське, Авдіївське, Мар'їнське, Торецьке та Великоновосілківське. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України для того, щоб проводити ремонти ліній.

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин