У Держдумі РФ запропонували захистити права батьків, які не хочуть щеплювати дітей
Група депутатів від "Единой России" в Державній думі РФ запропонувала штрафувати чиновників, які відмовляються приймати у школи й дитячі садки нещеплених дітей.
Як пише газета "Известия", депутати Микола Земцов, Анатолій Виборний і Володимир Крупенніков пропонують включити в Кодекс про адміністративні правопорушення РФ статтю про покарання для посадовців та організацій "за порушення законних прав батьків".
На думку авторів, чинне російське законодавство порушує права батьків "на отримання інформації про будь-які медичні обстеження дітей і відмову від їх проведення".