Fo Sho виконає у нацвідборі на"Євробачення 2020" трек Blck Sqr. Аудіо
23 сiчня 2020 09:40
Этот материал также можно прочитать на русском
![Fo Sho виконає у нацвідборі на](/img/article/14839/27_main-v1579765056.png)
Скріншот: FO SHO OFFICIAL / YouTube
Український гурт Fo Sho виконає у нацвідборі на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення 2020" трек Blck Sqr. Про це повідомляють на сайті телеканала СТБ. Композицію було опубліковано на YouTube-каналі колективу 1 листопада 2019 року. Fo Sho виступить у другому півфіналі 15 лютого. Учасниці гурту – три сестри-африканки Бетті, Сіона і Маріам Ендале. Гурт Fo Sho виконує хіп-хоп.
![](https://i3.ytimg.com/vi/5mC4gl2z7_8/maxresdefault.jpg)