повернутись на
$41.18 €45.43
weather +12 Київ

60-річний Рівз узяв участь у професійних автоперегонах. Під час заїзду він вилетів на траву. Відео Рівз фінішував 25-м

Голлівудський актор Кіану Рівз 5 жовтня взяв участь у професійних автоперегонах північноамериканського кубка Toyota GR Cup на автодромі Indianapolis Motor Speedway (Індіана). Про це повідомляє The Guardian.

60-річний актор керував Toyota GR86 під номером 92. На автомобіль Рівза було нанесено його ім'я, прапор Канади й абревіатуру BRZRKR на честь героя коміксу, який він створив. Він кваліфікувався на перегони 31-м із 35 учасників.

Під час перегонів Рівз піднявся до 21-го місця, але на 45-й хвилині вилетів із траси на траву. Під час аварії актор не постраждав і повернувся на перегоновий трек. Він фінішував 25-м.

Відео: Guardian Sport / YouTube

Рівз 2009 року виграв заїзд Toyota Grand Prix of Long Beach у перегонах знаменитостей.