Нікітюк зблизька засвітила зону декольте. Фото
![Нікітюк зблизька засвітила зону декольте. Фото](/img/article/16291/36_main-v1664784928.jpeg)
Фото: lesia_nikituk / Instagram
Нікітюк позувала в сірому топі й білому трикотажному бюстьє. Телеведуча зблизька засвітила зону декольте в глибокому викоті.
Фото: lesia_nikituk / Instagram
Ще на одному знімку Нікітюк показала, як пес облизує її обличчя.
![Фото: lesia_nikituk/Instagram](/img/forall/users/127/12733/d04dab9-309479046-467873385358044-6631537945698951055-n.jpg)
Леся Нікітюк народилася у Хмельницькому 1987 року. Її кар'єра на телебаченні розпочалася після того, як 2011 року вона взяла участь у програмі "Розсміши коміка" на телеканалі "Інтер". За рік Нікітюк стала ведучою програми про подорожі "Орел і решка" на цьому самому каналі. Вона знімалася в четвертому і п'ятому сезонах шоу, а також була ведучою інших розважальних програм на "Інтері" та К1.
З 2018 року Нікітюк працює на "Новому каналі", де веде шоу "Хто проти блондинок?", "Le Маршрутка", "Хто зверху?".
Першого дня війни Нікітюк організувала для українських переселенців притулок в одній зі шкіл Хмельницького. Вона допомагала людям із пошуком житла і харчування.
1 липня ведуча повідомила, що закрила притулок, оскільки потік людей суттєво зменшився.