Харлан: Переходжу в ту стадію, коли вік – це просто цифри в паспорті

Найтитулованішій українській спортсменці, фехтувальниці на шаблях Ользі Харлан 4 вересня виповнилося 34 роки. Пост із нагоди свого дня народження вона розмістила в Instagram.

"Переходжу в ту стадію, коли вік – це просто цифри в паспорті. Єдине, що бажаю собі й усім – миру і світ без країни 404", – написала Харлан.

Номером 404 позначають невідому помилку в мережі.

Харлан супроводила пост своїм чорно-білим фото.

Харлан – шестиразова олімпійська призерка (зокрема дворазова олімпійська чемпіонка), шестиразова чемпіонка світу та восьмиразова чемпіонка Європи.

На Олімпійських іграх у Лондоні 2012 року вона поступилася у півфіналі росіянці Софії Великій, але в поєдинку за третє місце з американкою Маріель Загуніс виборола бронзову медаль.

На останній Олімпіаді в Парижі Харлан здобула дві медалі: бронзову в одиночному турнірі й золоту в командному турнірі.

За кількістю олімпійських медалей усіх видів Харлан стала новою рекордсменкою в олімпійській історії України. Досі національний рекорд належав Яні Клочковій (плавання).