Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+24 Київ

Події

Через удари Росії по об'єктах енергетики частина Києва без світла – Кличко 

Уранці 31 жовтня росіяни атакували енергетичну інфраструктуру України, через це в частині Києва почалися перебої зі світлом. Про це в Telegram написав мер столиці Віталій Кличко.

"У результаті ударів по об'єктах критичної інфраструктури частина столиці знеструмлена. У деяких районах немає водопостачання. Усі служби працюють", – повідомив він.

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба написав, що в одній із громад був приліт. В області застосовуватимуть обмеження електропостачання.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати