Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+30 Київ

Надзвичайні події

У Дніпропетровській області правоохоронець з ознаками сп'яніння потрапив у ДТП, постраждали три людини – поліція 

У Павлограді після ДТП за участю співробітника карного розшуку від виконання службових обов'язків усунули двох його начальників, зазначили в поліції Дніпропетровської області.

Увечері 29 вересня в Павлограді співробітник карного розшуку став учасником ДТП, унаслідок якої постраждало троє людей. Про це поінформували в Головному управлінні Нацполіції у Дніпропетровській області.

"Поліцейський, перебуваючи поза службою, на власному автомобілі Volkswagen Golf не впорався з керуванням та скоїв лобове зіткнення з автомобілем "Лада Калина". Унаслідок ДТП водій та два пасажири автомобіля "Лада Калина", серед яких 62-річна жінка, отримали тілесні ушкодження. Вони були доставлені до лікарні", – ідеться в повідомленні.

За попередніми даними правоохоронців, "поліцейський мав ознаки алкогольного сп'яніння".

У зв'язку з аварією від виконання службових обов'язків усунули керівника відділу карного розшуку Павлоградського відділу поліції та його заступника, за фактом ДТП призначили службову перевірку.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати