Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+19 Київ

Гроші

Уряд і надалі виплачуватиме субсидії українцям, які їх потребують – Шмигаль 

В Україні й надалі виплачуватимуть субсидії на житлово-комунальні послуги всім, хто їх потребує. Про це на засіданні уряду 15 липня повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Він підкреслив, що тарифів наступного опалювального сезону підвищувати не будуть.

"Так само уряд продовжить виплачувати субсидії українцям, які потребують допомоги з оплатою комунальних платежів", – сказав Шмигаль.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати